Over ons

Een gedreven partner op het gebied van detachering, werving en selectie, assessments en advies. Dat is Handhaving Support. Wij zijn een familiebedrijf dat sinds 2008 de publieke sector van dienst is met de professionalisering van het Leefbaarheids- en Veiligheidsdomein.

Wij gaan voor...

een duurzame relatie

Wij focussen ons op een langetermijnrelatie met onze klanten. Wij gaan voor een tevreden opdrachtgever en een tevreden werknemer. Onze kernwaarden zijn: gedreven, betrokken en kwaliteit. Gedreven in wat we doen en hoe we het doen, voor honderd procent betrokken bij onze opdrachtgevers en werknemers en altijd op zoek naar de hoogste kwaliteit.

Wat wij bieden

Ons team

Jasper Haartsen

Directeur

jasper.haartsen@hsup.nl

06-23897289

Dick Haartsen

Directeur

dick.haartsen@hsup.nl

06-51267353

Charles de Kock

Accountmanager

charles.de.kock@hsup.nl

06-83423423

Marlijn Kok

Accountmanager

marlijn.kok@hsup.nl

06-30362313

Jan Hevel

Adviseur

jan.hevel@hsup.nl

06-82437859

Mine Nijhoff

Recruiter

mine.nijhoff@hsup.nl

06-43123032

Tim de Vries

Recruiter

tim.de.vries@hsup.nl

085-7825200

Maral Heidari

Administratief medewerker

maral.heidari@hsup.nl

085-7825200

Carola Bouwens

Administratief medewerker

carola.bouwens@hsup.nl

085-7825200

Annick Paulusse

Administratief medewerker

annick.paulusse@hsup.nl

085-7825200

Jasper Haartsen

Directeur

jasper.haartsen@hsup.nl

06-23897289

Dick Haartsen

Directeur

dick.haartsen@hsup.nl

06-51267353

Charles de Kock

Accountmanager

charles.de.kock@hsup.nl

06-83423423

Marlijn Kok

Accountmanager

marlijn.kok@hsup.nl

06-30362313

Jan Hevel

Adviseur

jan.hevel@hsup.nl

06-82437859

Mine Nijhoff

Recruiter

mine.nijhoff@hsup.nl

06-43123032

Tim de Vries

Recruiter

tim.de.vries@hsup.nl

085-7825200

Maral Heidari

Administratief medewerker

maral.heidari@hsup.nl

085-7825200

Carola Bouwens

Administratief medewerker

carola.bouwens@hsup.nl

085-7825200

Annick Paulusse

Administratief medewerker

annick.paulusse@hsup.nl

085-7825200

“‘Duidelijke voordelen’

De opdracht van ons bestuur was op zoek te gaan naar de ideale match tussen eigen mensen en ingeleend personeel…"

- Adriaan van Tilborg, teamleider handhaving, Dordrecht

“‘Ontzorgen’

“Onze eigen mensen kwamen te weinig in de wijk en waren te veel met het fiscale deel van hun werk bezig.…"

- Linda van der Lugt, teamcoördinator Toezicht & Veiligheid, Bernisse/Spijkenisse

“‘Optimaliseren en professionaliseren’

Wij werken sinds 2016 samen met Handhaving Support en hebben inmiddels zo’n 18 handhavers via dit bedrijf in dienst.…"

- Robert Paling, coördinator handhaving en integrale veiligheid, Schouwen-Duiveland

“Handhaving Support vond en vindt kwalitatieve BOA’s of kandidaten en detacheert professionals die de stad als een jas aantrekken, terwijl zij er niet vandaan komen.…"

- Edwin Willems, hoofd Toezicht en Handhaving Openbare Ruimte Stadstoezicht (’s-Hertogenbosch)

Abonneer u op onze nieuwsbrief

En blijf op de hoogte van onze activiteiten, nieuws en meer!

Bedankt voor het aanmelden!